Tonight, Rise: La Escalera on Fite.tv:
-Phoenix of Rise Championship match: Big Swole (c) vs. Laynie Luck
-Guardians of Rise Tag Team Championship match: The Killer Death Machines (Jessicka Havok & Neveah) vs. Team Blue Nation (Charli Evans & Jessica Troy)
-#1 contender La Escalera Al Campeonato (elimination ladder match): Hyan vs. Priscilla Kelly vs. Jake Atlas vs. Raze vs. Kylie Rae vs. ?
-Shotzi Blackheart vs. Rosemary
-Jamie Senegal vs. Candy Lee
-Savage AF match: Allysin Kay vs. Taya Valkyrie
-Cassandro el Exotico vs. Saraya Knight (special referee Colt Cabana)
-Team Sea Stars (Ashley Vox & Delmi Exo) vs. The Latina Superstars (Mercedes Martinez & Miranda Alize)
-Paradise Lost (Dust & Raven's Ash) w/Rosemary vs. Witch Please (Elayna Black & Hawlee Cromwell)
And FIP In Full Force, if you're a mark.
-FIP World Tag Team Championship match: Precipice (Chance Auren & Omar Amir) (c) w/ Skinny Vinny vs. The Skulk (Liam Gray & Adrian Alanis)
-Anthony Henry vs. Troy Hollywood
-FIP Florida Heritage Championship match: Jon Davis (c) vs. Snoop Strikes
-Leon Ruff vs. Hunter Law
-Bryan Idol w/ "Superstar" Sean Davis & Natalia Markova vs. Damien Angel
-The End (Parrow & Odinson) vs. Dirty Blondes (Michael Patrick & Leo Brien) w/ "Superstar" Sean Davis
-Natalia Markova w/ "Superstar" Sean Davis vs. Katalina Perez
-Francisco Ciatso vs. Faboo Andre w/ "Superstar" Sean Davis
-Cyrus Satin vs. Zachary Cooper
And then tomorrow, MLW Saturday Night SuperFight on Fite.tv:
-MLW World Heavyweight Championship match: Jacob Fatu (c) vs. LA Park w/Salina de la Renta
-Texas Tornado MLW World Tag Team Championship match: The Dynasty (MJF & Richard Holliday) (c) vs. The Von Erichs (Marshall and Ross Von Erich)
-MLW World Middleweight Championship match: Teddy Hart (c) vs. Austin Aries
-MLW National Openweight Championship match: Alexander Hammerstone (c) vs. Davey Boy Smith Jr.
-Tom Lawlor vs. Timothy Thatcher
-Low-Ki vs. Brian Pillman Jr.
-Stairway to Hell match: Jimmy Havoc vs. Bestia 666 vs. Mance Warner
-Injustice (Jordan Oliver, Kotto Brazil & Myron Reed) vs. Gringo Loco, Puma King & Septimo Dragon
Also on Saturday, ROH The Experience on Fite.tv:
-ROH World Six-Man Championship Match: Villain Enterprises vs Team Picked by ROH Fans
-Dragon Lee vs Opponent Picked by Fan Vote
-Fans Pick Stipulation: Jonathan Gresham vs Mark Haskins
-Tracy Williams vs Flip Gordon
-Fans Choose The Partners Rush & (Jay Lethal or Dalton Castle) vs Matt Taven & (Jay Lethal or Dalton Castle)
And on Sunday, ROH Unauthorized on Fite.tv:
-Losers Must Unmask: El Lethal & Jefe Cobbo vs Delirious & Mini Delirious
-Cheeseburger, Double Cheeseburger, Triple Cheeseburger vs Dalton White Castle, Burger Flip Gordon, Kenny Burger King
-Dan Maff vs PCO
-Rush & Dragon Lee vs Lifeblood
-Partner Kicks Out – Take a Shot: Josh Woods vs Mark Briscoe
-Ultimo Guerrerro vs Jonathan Gresham
-Shane Taylor & TBA vs Villain Enterprises
-No Disqualification match: Sumie Sakai & Jenny Rose vs The Allure